CENNÍK OBJEDNÁVKA - Motorový čln na Dunaji

Prejsť na obsah

Hlavná ponuka

CENNÍK OBJEDNÁVKA

 

POPIS TRASY

CENA ZA ČLN
(6 osôb + kapitán)

Doba plavby

Dĺžka plavby

 

PLAVBA HORE PRÚDOM DUNAJA

1.

BRATISLAVA CENTRUM, KARLOVESKÉ RAMENO

Bratislavský prístav, Eurovea, Bratislavské nábrežie, osobný prístav, Reduta, Bratislavský hrad a podhradie, Parlament, River Park. Na petržalskej strane mestská pláž, oddychová zóna, sad Janka Kráľa. Bratislavské mosty Prístavný, Apollo, Starý most, most SNP, Lafranconi. Karloveské rameno s jeho malebnou scenériou.

110 €

1 hod

15 km

2.

BRATISLAVA CENTRUM, KARLOVESKÉ RAMENO, DEVÍN

Bratislavský prístav, Eurovea, Bratislavské nábrežie, osobný prístav, Reduta, Bratislavský hrad a podhradie, Parlament, River Park. Na petržalskej strane mestská pláž, oddychová zóna, sad Janka Kráľa. Bratislavské mosty Prístavný, Apollo, Starý most, most SNP, Lafranconi. Karloveské rameno s jeho malebnou scenériou... krásna príroda po odidvoch brehoch Dunaja s pieskovými plážami. Hrad DEVÍN na sútoku Dunaja a Moravy.

150 €

2,5 hod

30 km

3.

BRATISLAVA CENTRUM, KARLOVESKÉ RAMENO, DEVÍN, HAINBURG

Bratislavský prístav, Eurovea, Bratislavské nábrežie, osobný prístav, Reduta, Bratislavský hrad a podhradie, Parlament, River Park. Na petržalskej strane meská pláž, oddychová zóna, sad Janka Kráľa. Bratislavské mosty Prístavný, Apollo, Starý most, most SNP, Lafranconi. Karloveského rameno s jeho malebnou scenériou... krásna príroda po odidvoch brehoch Dunaja s piskovými plážami. Hrad DEVÍN na sútoku Dunaja a Moravy. Rakúske mestečko HAINBURG.

170 €

3 hod

40 km

4.

BRATISLAVA CENTRUM, KARLOVESKÉ RAMENO, DEVÍN, HAINBURG, ORTH an der DONAU

Bratislavský prístav, Eurovea, Bratislavské nábrežie, osobný prístav, Reduta, Bratislavský hrad a podhradie, Parlament, River Park. Na petržalskej strane meská pláž, oddychová zóna, sad Janka Kráľa. Bratislavské mosty Prístavný, Apollo, Starý most, most SNP, Lafranconi. Karloveského rameno s jeho malebnou scenériou...krásna príroda po odidvoch brehoch Dunaja s piskovými plážami. Hrad DEVÍN na sútoku Dunaja a Moravy. Rakúske mestečko HAINBURG. Rekreačná oblasť je súčasťou národného parku Donajské luhy s nádhernou prírodou a pieskovými plážami. Orth an der Donau s rešturáciou špecializujúcpu sa na ryby.

290 €

4 - 5 hod

75 km

 

PLAVBA DOLE PRÚDOM DUNAJA

5.

JAROVECKÉ RAMENO

Plavba dolu tokom do Jarovecké ramena. Houseboaty a obývané dunajské lode.  Možnosť občerstvenia v marine. Kotvenie s možnosťou kúpania.

120 €

1,5 - 2 hod

16 km

6.

ČUNOVO, HAMULIAKOVO

Vodné dielo Čunovo, DANUBIANA možnosť prehliadky galérie moderného umenia,  hotel Divoká Voda s areálom vodných športov, reštaurácie MODRÁ ČAJKA na vode s možnosťou občerstvenie, bazén na pontóne s možnosťou kúpania. Reštaurácia v Hamuliakove.

140 €

2,5 - 3 hod

36 km

7.

JAROVECKÉ RAMENO,ČUNOVO, HAMULIAKOVO

Plavba dolu tokom do Jarovecké ramena. Houseboaty a obývané dunajské lode.  Možnosť občerstvenia v marine. Kotvenie s možnosťou kúpania. Vodné dielo Čunovo, DANUBIANA možnosť prehliadky galérie moderného umenia,  hotel Divoká Voda s areálom vodných športov, reštaurácie MODRÁ ČAJKA na vode s možnosťou občerstvenie, bazén na pontóne s možnosťou kúpania. Reštaurácia v Hamuliakove.

150 €

3 hod

38 km

8.

ČUNOVO, HAMULIAKOVO, ČILISTOV

Vodné dielo Čunovo, DANUBIANA možnosť prehliadky galérie moderného umenia,  hotel Divoká Voda s areálom vodných športov, reštaurácie MODRÁ ČAJKA na vode s možnosťou občerstvenie, bazén na pontóne s možnosťou kúpania. Reštaurácia v Hamuliakove. Vodné dielo Gabčíkovo. Prístav Kormorán v Čilistove pri Šamoríne s možnosťou občerstvenia sa na houseboate alebo v hoteli. Pekná rekreačná oblasť.

240 €

4 hod

50 km

9.

JAROVECKÉ RAMENO, ČUNOVO, HAMULIAKOVO, ČILISTOV

Plavba dolu tokom do Jarovecké ramena. Houseboaty a obývané dunajské lode.  Možnosť občerstvenia v marine. Kotvenie s možnosťou kúpania. Vodné dielo Čunovo, DANUBIANA možnosť prehliadky galérie moderného umenia,  hotel Divoká Voda s areálom vodných športov, reštaurácie MODRÁ ČAJKA na vode s možnosťou občerstvenie, bazén na pontóne s možnosťou kúpania. Reštaurácia v Hamuliakove. Vtáči ostrov. Prístav Kormorán v Čilistove pri Šamoríne s možnosťou občerstvenia sa na houseboate alebo v hoteli. Pekná rekreačná oblasť.

250 €

4 - 5 hod

52 km

 

KOMBINOVANÉ PLAVBY

10.

BRATISLAVA CENTRUM, KARLOVESKÉ RAMENO, JAROVECKÉ RAMENO

Bratislavský prístav, Eurovea, Bratislavské nábrežie, osobný prístav, Reduta, Bratislavský hrad a podhradie, Parlament, River Park. Na petržalskej strane mestská pláž, oddychová zóna, sad Janka Kráľa. Bratislavské mosty Prístavný, Apollo, Starý most, most SNP, Lafranconi. Karloveského rameno s jeho malebnou scenériou... Plavba dolu tokom do Jarovecké ramena. Houseboaty a obývané dunajské lode.  Možnosť občerstvenia v marine. Kotvenie s možnosťou kúpania.

170 €

3 hod

33 km

11.

BRATISLAVA CENTRUM, KARLOVESKÉ RAMENO, JAROVECKÉ RAMENO, ČUNOVO, HAMULIAKOVO

Bratislavský prístav, Eurovea, Bratislavské nábrežie, osobný prístav, Reduta, Bratislavský hrad a podhradie, Parlament, River Park. Na petržalskej strane meská pláž, oddychová zóna, sad Janka Kráľa. Bratislavské mosty Prístavný, Apollo, Starý most, most SNP, Lafranconi. Karloveského rameno s jeho malebnou scenériou... krásna príroda po odidvoch brehoch Dunaja s pieskovými plážami. Plavba dolu tokom do Jarovecké ramena. Houseboaty a obývané dunajské lode.  Možnosť občerstvenia v marine. Kotvenie s možnosťou kúpania. Vodné dielo Čunovo, DANUBIANA možnosť prehliadky galérie moderného umenia,  hotel Divoká Voda s areálom vodných športov, reštaurácie MODRÁ ČAJKA na vode s možnosťou občerstvenie, bazén na pontóne s možnosťou kúpania. Reštaurácia v Hamuliakove.

260 €

4,5 - 5 hod

53 km

12.

BRATISLAVA CENTRUM, KARLOVESKÉ RAMENO, DEVÍN, JAROVECKÉ RAMENO, ČUNOVO, HAMULIAKOVO

Bratislavský prístav, Eurovea, Bratislavské nábrežie, osobný prístav, Reduta, Bratislavský hrad a podhradie, Parlament, River Park. Na petržalskej strane meská pláž, oddychová zóna, sad Janka Kráľa. Bratislavské mosty Prístavný, Apollo, Starý most, most SNP, Lafranconi. Karloveského rameno s jeho malebnou scenériou... krásna príroda po odidvoch brehoch Dunaja s pieskovými plážami. Hrad DEVÍN na sútoku Dunaja a Moravy. Plavba dolu tokom do Jarovecké ramena. Houseboaty a obývané dunajské lode.  Možnosť občerstvenia v marine. Kotvenie s možnosťou kúpania. Vodné dielo Čunovo, DANUBIANA možnosť prehliadky galérie moderného umenia,  hotel Divoká Voda s areálom vodných športov, reštaurácie MODRÁ ČAJKA na vode s možnosťou občerstvenie, bazén na pontóne s možnosťou kúpania. Reštaurácia v Hamuliakove.

290 €

5,5 - 6 hod

68 km

13.

BRATISLAVA CENTRUM, KARLOVESKÉ RAMENO, DEVÍN, HAINBURG, JAROVECKÉ RAMENO, ČUNOVO, HAMULIAKOVO, ČILISTOV

Bratislavský prístav, Eurovea, Bratislavské nábrežie, osobný prístav, Reduta, Bratislavský hrad a podhradie, Parlament, River Park. Na petržalskej strane meská pláž, oddychová zóna, sad Janka Kráľa. Bratislavské mosty Prístavný, Apollo, Starý most, most SNP, Lafranconi. Karloveského rameno s jeho malebnou scenériou... krásna príroda po odidvoch brehoch Dunaja s pieskovými plážami. Hrad DEVÍN na sútoku Dunaja a Moravy. Rakúske mestečko HAINBURG. Plavba dolu tokom do Jarovecké ramena. Houseboaty a obývané dunajské lode. Možnosť občerstvenia v marine. Kotvenie s možnosťou kúpania. Vodné dielo Čunovo, DANUBIANA možnosť prehliadky galérie moderného umenia, hotel Divoká Voda s areálom vodných športov, reštaurácie MODRÁ ČAJKA na vode s možnosťou občerstvenie, bazén na pontóne s možnosťou kúpania. Reštaurácia v Hamuliakove. Vodné dielo Gabčíkovo. Vtáči ostrov. Prístav Kormorán v Čilistove pri Šamoríne s možnosťou občerstvenia sa na houseboate alebo v hoteli. Pekná rekreačná oblasť.

330 €

6 - 7 hod

92 km

 

ŠPECIÁLNE PLAVBY

14.

PRENÁJOM ČLNU

Prenájom člnu aj s kapitánom. Možnosť individuálnej plavby podľa požiadaviek zákazníka. (Viedeň, Vodné dielo Gabčíkovo prívodný kanál, Vojka, Plavebné komory Gabčíkovo, Medveďov, Komárno, Sútok Dunaja a Váhu, Patince, Štúrovo...)

125 € / hod

15.

ROMANTICKÁ NOČNÁ PLAVBA

Možnosť individuálnej plavby podľa požiadaviek zákazníka. V cene zahrnutá fľaša sektu.

150 € / hod

16.

ŠPECIÁLNA PONUKA PRE IN-LINE KORČULIAROV

Prečo jazdiť stále iba tú istú trasu? Prečo nekorčuľovať raz takú vzdialenosť? Pri ceste späť fúka nepríjemný protivietor? Nič to.  Zoberieme Vás späť motorovým člnom. Možnosť zastávky v reštaurácii na vode Modrá Čajka, alebo prehliadka Jaroveckého ramena s houseboatmi s možnosťou kúpania.

100 €

17.

KONDIČNÉ PLAVBY

Máš čerstvý „lodičák“ a plánuješ si požičať loď a vyraziť na Dunaj? Rieka Dunaj je európsky veľtok ktorí je potrebné veľmi dobre poznať ešte predtým, ako prvý krát vyrazíte so svojou novou loďou alebo požičanou loďou na hlavný tok tejto rieky. Zoznámime Vás podrobne s kritickými úsekmi, plytčinami a nebezpečnými miestami od Viedne až po Komárno.
Máš už určité skúsenosti a chceš teraz plávať ďalej? Ak je pre teba prekážka plavebná komora v Gabčíkove, ukážeme ti ako na to.

100 € / hod

18.

VODNÉ LYŽOVANIE

Možnosť zvolenie konkrétneho miesta od Bratislavy po Hamuliakovo. Štandardne prebieha vodné lyžovanie na bezpečnej vodnej ploche Dunaja cca 5 km od Bratislavy. Odporúčame mať vlastný neoprénový oblek (nie je podmienkou). Možnosť požičania vodných lyží a záchrannej vesty.

20€ + 1,20 €/ min


Pracovné dni - ZĽAVA 10%


VERNÍ ZÁKAZNÍCI - ZĽAVA 10%
Darčeková poukážka - ZĽAVA 5%
Máj a október - ZĽAVA 5%

 
 
 
OBJEDNÁVAM SI PLAVBU

 
 
 
Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky